لوله پلی اتیلن فاضلابی 400 که زنی به عنوان هدیه برای همسرش خریده بود

ویژگی های لوله پلی اتیلن فاضلابی 400 چیس؟ سبک وزن هستند؛ به دلیل سهولت نصب، وزن سبک و حمل و نقل، به سرعت از سهم بازار لوله های سنتی مانند لوله های سفالی و سیمانی پیشی گرفته است.

انعطاف پذیری زیادی با لوله پلی اتیلن وجود دارد. بسته به ضخامت دیواری که در آن قرار دارد، می توانید آن را تا شعاع حدود 30 برابر قطر اسمی آن یا کمتر خم کنید.

به عنوان مثال، می توانید یک لوله پلی اتیلن 12 اینچی را به شعاع 32 فوت در میدان تبدیل کنید. . بسیاری از اتصالات مورد نیاز برای تغییر جهت سیستم های لوله کشی را حذف می کند. علاوه بر این، نصب را ساده می کند.

لوله پلی اتیلن در برابر زنگ زدگی، پوسیدگی، سوراخ شدن، خوردگی، سل و رشد بیولوژیکی مقاوم است. به دلیل مقاومت شیمیایی فوق العاده آن، در بسیاری از شرایط شیمیایی متخاصم ماده انتخابی است.

اتصالات همجوشی حرارتی پلی اتیلن اتصالات ضد نشتی به اندازه لوله، اگر قوی تر نباشد، ایجاد می کند.

برای کاربردهای شهری، اتصالات ذوب شده محل های نشت احتمالی را که در هر 10 تا 20 فوت ایجاد می شود، زمانی که از مواد لوله کشی دیگر مانند PVC یا چدن شکل پذیر استفاده می شود، کاهش می دهد.

نصب لوله پلی اتیلن به دلیل کیفیت فیزیکی لوله، اتصالات بدون نشتی و نیازهای کم تعمیر و نگهداری، مقرون به صرفه بوده و مزایای هزینه طولانی مدتی را به همراه دارد.

صنعت لوله پلی اتیلن عمر مفید لوله پلی اتیلن را بین 50 تا 100 سال تخمین می زند در صورتی که سیستم به طور مناسب مطابق با استانداردهای صنعت و توصیه های سازنده طراحی، ساخته و اجرا شود.

با در نظر گرفتن تمام این مزایا، به راحتی می توان فهمید که چرا PEX یک ماده لوله کشی عالی برای طیف وسیعی از وظایف، از جمله تامین و توزیع آب آشامیدنی، توزیع گاز طبیعی، و حتی آب پاش چمن، فاضلاب و دفع زباله است. پلی اتیلن در برابر طیف وسیعی از مواد شیمیایی رایج مقاوم است.