صادرات بهترین دستگاه بادکن تمام اتوماتیک

دستگاه بادکن تمام اتوماتیک یکی از تجهیزات پیشرفته در صنایع تولید ظروف بسته بندی است که با کمک آن انواع بطری، دبه و یا تیوپ پلاستیک تولید می شود. تولید دستگاه بادکن تزریق پلاستیک با بهره گیری از دانش و فناوری روز دنیا در داخل کشور انجام می شود و به دلیل قیمت ارزان و کیفیت بالا، صادرات این محصول با استقبال خوب مشتریان خارجی مواجه شده است.

صادرات بهترین دستگاه بادکن تمام اتوماتیک

بررسی مشخصات دستگاه بادکن تزریق پلاستیک قالب ساز بطری

بررسی مشخصات دستگاه بادکن تزریق پلاستیک قالب ساز بطری بدون شک تا قبل از ساخت دستگاه بادکن تزریق پلاستیک قالب ساز بطری، صنعت بسته بندی مواد و تولید ظروف پلاستیکی یک نقص کلی داشت. امروزه نمی توان صنایع پلاستیک سازی را بدون چنین دستگاهی تصور کرد. کاربرد دستگاه بادکن بسیار گسترده است و در صنایع مختلفی مانند ساخت بطری های آب معدنی، آبمیوه های طبیعی، تیوپ کرم های آرایشی و بهداشتی، تجهیزات آزمایشگاهی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

کار تزریق پلاستیک در قالب مخصوص و بادکردن آن توسط دمنده های پرقدرت دو فرآیند کاملا وابسته به یکدیگر هستند که توسط یک دستگاه تمام اتوماتیک انجام می شود. قالب دستگاه بطری زن قادر است فرم و شکل های ساده یا پیچیده ای داشته باشد. نحوه کار به این شکل است که مواد اولیه مرغوب که از جنس پلاستیک مقاوم و بهداشتی است وارد دستگاه بادکن شده، پس از حرارت دیدن و ذوب شدن به داخل قالب ساز بطری تزریق می شود.

بطری های تولید شده در ابتدا بسیار کوچکتر از سایز واقعی هستند و در اصطلاح “پریفرم” نام دارند. سپس داخل بطری های پریفرم با فشار هوای بالا دمیده می شود و شکل اصلی را به خود می گیرند. در مرحله بعد بطری ها خنک شده و برای بسته بندی نهایی آماده هستند.

دستگاه بادکن تمام اتوماتیک دارای یک کامپیوتر مرکزی است که می توان در بعضی موارد تا 20 طرح مختلف از بطری را وارد حافظه آن کرد. این نوع دست در نهایت فقط به یک اپراتور برای روشن کردن و ریختن مواد اولیه داخل آن نیاز دارد و باقی مراحل بصورت خودکار و بطور متوالی انجام می شود. دقت کار بسیار بالاست و محصول نهایی بدون هیچ عیب و نقصی تحویل داده می شود.

عوامل موثر بر کیفیت دستگاه بادکن تمام اتوماتیک

عوامل موثر بر کیفیت دستگاه بادکن تمام اتوماتیک دستگاه بادکن بطری دارای سه مدل دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک است. در نوع دستی کار با کندی بیشتری پیش می رود و به دلیل صرف وقت و انرژی بیشتر چندان مقرون به صرفه نبوده و تقریبا از دور خارج شده است. اما دستگاه های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک بهترین بازده را دارند و امکانات بیشتری بر روی آنها تعبیه شده است.

یک دستگاه باکیفیت رده مصرف انرژی خوبی دارد به این معنی که صرفه جویی در مصرف انرژی آن کاملا مناسب و مقرون به صرفه است. دستگاه باید یک تهویه قوی برای ثابت نگه داشتن دما در اختیار داشته باشد و در مدل های جدید، سیستم روغن کاری به شکل اتومات انجام می شود.

برای اینکه دستگاه بتواند محصول باکیفیتی را تحویل دهد، بدون شک ماده اولیه استفاده شده در آن از اهمیت بالایی برخوردار است. بطری های تولید شده مستقیما با مواد خوراکی و یا داروهای پزشکی در ارتباط هستند و به همین دلیل باید از پلیمرهایی که دارای مقاومت کافی هستند استفاده شود.

برخی این پلیمرها دارای درجه خلوص بالا و کیفیت خوبی هستند که کاملا شفاف بوده و در عین حال که می توان به خوبی طرف دیگر بطری را مشاهده کرد، عایق خوبی برای گرما و سرما نیز به حساب می آیند.

فروشگاه مرکزی دستگاه بادکن تمام اتوماتیک

فروشگاه مرکزی دستگاه بادکن تمام اتوماتیک فروش دستگاه بادکن از طریق بازرگانی معتبر فعال در حوزه تامین تجهیزات صنعتی صورت می گیرد. دستگاه در مدل های مختلف و با بالاترین کیفیت تولید می شود و سپس از طریق فروش حضوری و یا غیرحضوری در اختیار مشتریان قرار می گیرد. با ترویج فروش اینترنتی، فرصت معرفی دستگاه بادکن ساخت کشور به مشتریان خارجی بهتر از هر زمان دیگری فراهم شده است.

مشتریان خارجی هم قادر خواهند بود با ثبت سفارش اینترنتی، دستگاه بادکن بطری تمام اتوماتیک را خریده و توسط فعالان بخش صادرات کالا، در کشور خود تحویل بگیرند. دانش بالای مهندسان ایرانی، استفاده از مواد اولیه با کیفیت، پایین بودن هزینه انرژی بکار رفته در تولید محصول و دستمزد پایین کارگران، همگی از عواملی هستند که قیمت نهایی دستگاه بادکن ساخته شده در کشورمان را برای مشتریان خارجی مقرون به صرفه کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.