استفاده از کتونی به جای پوتین در جنگ جهانی دوم

در واقع چه تمرین شما با کتونی شامل دویدن، پیاده روی، ورزش یا تجهیزات بدنسازی باشد، یک کفش ورزشی مناسب ضروری است.

آسیب های ناشی از کفش های نامناسب می تواند بی جهت تناسب اندام یا تلاش برای کاهش وزن شما را از مسیر خارج کند.

سرمایه گذاری روی یک کفش با کیفیت می تواند به شما کمک کند تا از آسیب پا و مچ پا جلوگیری کنید و تمرین خود را به تجربه ای دلپذیر و راحت تبدیل کنید.

اگر دویدن خود (و سلامتی خود) را جدی می گیرید، باید روی یک جفت کفش برای راه رفتن و بیومکانیک خاص یک دونده سرمایه گذاری کنید.

انواع کفش های ورزشی برای هر نوع ورزش در بازار موجود است. کفش‌های مخصوص دویدن که دارای ضربه‌گیرهای داخلی هستند برای دونده‌ها و کفش‌های پیاده‌روی سبک وزن برای واکرها در دسترس هستند.

کفش‌های هوازی سبک و ضربه‌گیر هستند تا از خستگی پا جلوگیری کنند و توپی که در اثر تمرینات هوازی تحت فشار قرار می‌گیرند را مهار کنند.

کفش‌های تنیس دارای کفی انعطاف‌پذیر برای محافظت از پاهای شما در برابر حرکات سریع تنیس از پهلو به پهلو هستند و برای سر خوردن روی خاک رس یا چمن طراحی شده‌اند، نه اینکه شما را برای مایل‌ها به جلو سوق دهند، از پیاده‌روی به زمین دیگر تا گودال گهگاهی با کفی ضخیم.

کتونی بسکتبال بالا محافظت بیشتری در برابر آسیب های مچ پا و پا ناشی از پریدن ایجاد می کنند.

کفش های متقاطع نیز موجود است. اگر تعدادی ورزش یا ورزش را در تمرین خود انجام دهید، اینها مناسب هستند.

همچنین برخی از جنبه های دیگر مانند گرفتن و محافظت وجود دارد.

با این حال، مهمترین عناصر طراحی یک کفش دویدن، آنهایی هستند که به ارتقای راه رفتن صحیح و کمک به جذب بخشی از ضربه با زمین کمک می کنند، که در نهایت منجر به استفاده بیش از حد مفاصل و آسیب می شود.

انجمن پا و مچ پا ارتوپدی آمریکا توصیه می کند که نوع کفشی که انتخاب می کنید باید به ورزشی که بیشتر در آن فعالیت دارید بستگی داشته باشد.

اگر نوع خاصی از ورزش را سه بار در هفته یا بیشتر انجام می دهید، کفش ورزشی مربوطه را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.