اسباب بازی ماشین سنگین که جان دختری را گرفت

مامان در حالی که با ناراحتی به اسباب بازی ماشین سنگین شما نگاه می کند سرش را تکان می دهد. او نمی فهمد که چگونه “همه آن اسباب بازی ها” دیگر جالب نیستند. خوب، شما می دانید که مادران چگونه هستند – آنها بعضی روزها کمی کند هستند. با این حال، ما آن را دریافت می کنیم.

ما متوجه شدیم که وقتی دوران کودکی شما را پشت سر گذاشته اید، اسباب بازی های نوزاد چیزی برای آموزش به شما باقی نمی ماند.

می بینیم که با اسباب بازی های نزدیک به سن خود می توانید هیجان و ماجراجویی تخیل خود را به بهترین شکل میزبانی کنید.

ما درک می کنیم زیرا ما نیز اسباب بازی های مورد علاقه خود را داریم (اسباب بازی های ما بزرگتر، پر سر و صداتر هستند و جالب ترین چیزها را ایجاد می کنند)، کتاب، آثار هنری و موسیقی. ما شما را دریافت می کنیم.

حالا، چگونه به مامان بفهمانیم؟ چرا با انواع اسباب بازی های موجود شروع نمی کنیم؟ اگر مادران می‌دانستند کدام نوع اسباب‌بازی برای هر سنی مناسب است، ممکن است آنقدر ناراحت نشوند که دیگر با برخی از آنها بازی نکنید.

مطمئن باشید و اگر درست متوجه نشدیم به ما بگویید، زیرا مامان به اطلاعات خوبی نیاز دارد، خوب؟

مادر باید تفاوت بین دسته ها و انواع اسباب بازی ها را تشخیص دهد. جعبه های اسباب بازی شما فقط شامل اسباب بازی نیست. نه، در جعبه های اسباب بازی های شما گروهی از وسایل به نام اسباب بازی وجود دارد.

درون این دسته از چیزها اسباب بازی های خاصی وجود دارد و این به معنای نوعی اسباب بازی است. به عنوان مثال، عروسک‌های شما یک اسباب‌بازی خاص در داخل گروهی از اسباب‌بازی‌های جعبه‌های اسباب‌بازی شما هستند.

همچنین ببینید آیا می توانید قطعات لگو گم شده را سفارش دهید؟ اگر چنین است، چگونه؟
در دسته‌بندی‌ها، اسباب‌بازی‌های جعبه‌گو به آموزش علت و معلول، پازل، فعالیت بدنی و/یا اسباب‌بازی‌های رشد، اسباب‌بازی‌های حسی، اسباب‌بازی‌های غذایی، و حتی اسباب‌بازی‌هایی برای دهان مانند گردن‌بند آب نبات و حباب‌های دمیدن می‌پردازند.

مادر باید اسباب بازی های ساخته شده از چوب، اسباب بازی های ساخته شده از پلاستیک، اسباب بازی های پارچه ای و اسباب بازی های فنی را بشناسد.

ما به نحوه قرار گرفتن همه اینها در جعبه های اسباب بازی شما خواهیم پرداخت تا بتوانید همه چیز را برای مادر توضیح دهید.