فروشنده انواع دستگاه بطری زن اتوماتیک

دستگاه بطری زن اتوماتیک برای تولید بطری های پلاستیکی استفاده میشود و برای این کار به دستگاه تزریق پلاستیک پت نیاز داریم به طور کلی بطری های پلاستیکی به دو دسته پت و پلی اتیلن تقسیم میشوند. بطری های پلی اتیلن برای بسیاری از بطری های پلاستیکی در صنعت بسته بندی و تولید مواد شیمیایی کاربرد دارند.

فروشنده انواع دستگاه بطری زن اتوماتیک

دستگاه بطری زن اتوماتیک چگونه تولید می شود؟

دستگاه بطری زن اتوماتیک چگونه تولید می شود؟ به طور کلی به تمام بطری های آب های معدنی، نوشابه، دوغ و نوشیدنی های گازدار دیگر پت گفته میشود، این بطری ها در سایز های مختلف تولید و به بازار عرضه میشوند.

در واقع در یک دستگاه بطری سازی پلاستیکی، بطری ها به وسیله یک فناوری به نام بادکن ساخته میشوند. در کل سه نوع دستگاه ساخت پت وجود دارد که عبارتند از دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک. خود دستگاه ساخت بطری پلاستیکی نیز از سه بخش تشکیل شده. قسمت بادکن، کمپرسور هوا و کوره جهت گرم کردن پریفرم.

دستگاه بطری زن سفارشی امروزه در صنعت کاربرد بسیاری دارد و شرکت های تولیدی موادغذایی برای بسته بندی مواد تولیدی خود و تولید پت ها به این دستگاه احتیاج دارند.

به دلیل تولید بسیار زیاد بطری های پت در سراسر جهان و وجود تعداد زیادی از شرکت های تولیدی نوشیدنی که همچنان تعداد آنها در حال افزایش است فروش دستگاه بطری زن و تعمیرات آن بازار خوبی دارد.

دستگاه بطری زن طی چند مرحله مواد پت را به بطری تبدیل میکند که در قسمت اول قالب گیری و تزریق پلاستیک انجام میشود که به این مرحله پریفرم گفته میشود.

سپس در ادامه این دستگاه های بطری ساز، پریفرم ها را باد کرده و تبدیل به بطری با سایز و اندازه مورد نظر میکند، این دستگاه ها دارای یک سیستم کاملا اتوماتیک میباشند.

دستگاه بطری زن اتوماتیک چه مزیت هایی دارد؟

دستگاه بطری زن اتوماتیک چه مزیت هایی دارد؟ در واقع بزرگترین مزیت دستگاه بطری زن این است که به شکل اتوماتیک و با سرعت بالا بطری ها را آماده استفاده میکند به شکلی که میتوان در زمان کمی تعداد زیادی بطری تولید کرد.

دومین مزیت این دستگاه که اهمیت بسیار زیادی نیز دارد این است که دستگاه فضای زیای را اشغال نمیکند و به این ترتیب کاهش هزینه اولیه مکان شامل این دستگاه میشود.

تامین مواد اولیه این دستگاه ها ساده است و هیچ مشکلی از بابت تامین ندارد و همچنین نگهداری و انبارداری تولیدات نیز به دلیل نشکن بودن و سبک بودن به سادگی انجام میگیرد.

همانطور که از قبلا گفتیم دستگاه تولید بطری از نظر کارکرد به سه دسته تقسیم میشود که هرکدام آنها برای یک کارگاه یا مکان خاص مناسب است. اولین مدل بادکن بطری دستی میباشد که در آن تمامی مراحل تولید با استفاده از یک اپراتور انجام میشود از قرار دادن پریفرم داخل کوره تا جابجایی پریفرم از کوره به داخل دستگاه استارات جهت جذب فک و دمش هوا و برداشتن بطری آماده. این مدل دستگاه معمولا برای کارگاه های کوچک مورد استفاده قرار میگیرد.

در مدل نیمه اتوماتیک معمولا کوره به صورت اتوماتیک میباشد و جابجایی پریفرم از کوره به داخل قالب دیگر با دخالت انسان انجام نمیگیرد و دستگاه خود این جابجایی را انجام میدهد.

در مدل تمام اتوماتیک تمامی مراحل و فرایند تولید توسط دستگاه بصورت اتوماتیک انجام میشود و اپراتور تمام وقتی جهت انجام کار نیست که البته از نظر قیمتی با مدل های دیگر تفاوت زیادی هم دارد و مناسب کارگاه های کوچک و مشاغل نوپا نمیباشد.

سفارش فروش دستگاه بطری زن اتوماتیک

سفارش فروش دستگاه بطری زن اتوماتیک سفارش و خرید دستگاه بطری زن مناسب با هر کسب و کاری نیاز به نظر کارشناسی دارد و همیشه کارفرمایان آگاه با شناخت و تحقیق و بررسی دقیق از زیان ها و خسارات بعدی پیشگیری میکنند. همیشه به این نکته دقت داشته باشید که پیش بینی آینده را نیز در نظر داشته باشید که بعد ها باعث تحمیل هزینه بالاتر نگردد.

تولید دستگاه بطری زن در انواع مختلفی صورت میگیرد تا صاحبان کسب و کار ها با توجه به نیاز خود و مقدار فضای کارگاه و میزان بودجه ای که در اختیار دارند نسبت به سفارش و خرید آنها اقدام کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.